Adventsstjärna Star Trading Decorus
fr.69 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Decorus
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med hålmönster och struktur. Stämningsfull stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julkänsla. Papper av återvunnen bomull.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med hålmönster och struktur. Stämningsfull stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julkänsla. Papper av återvunnen bomull.
Recensioner
Kent FVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin stjärna, helnöjd.
MVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen gick sönder direkt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Guld, Röd, Silver, Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 630 mm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 630 mm |
| Serie | Decorus |
| Djup | 150 mm |

