Adventsstjärna Star Trading DecorusRöd, 63 cm
Rek. pris 99 kr
89 kr
71 krSpara 20 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Röd

Decorus
Röd, 63 cm
71 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med hålmönster och struktur. Stämningsfull stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julkänsla. Papper av återvunnen bomull.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med hålmönster och struktur. Stämningsfull stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julkänsla. Papper av återvunnen bomull.
Recensioner
Kent FVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin stjärna, helnöjd.
MVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen gick sönder direkt
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-19 |
| Färg | Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 630 mm |
| Vikt | 0,08 kg |
| Bredd | 630 mm |
| Djup | 150 mm |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Decorus |
| EAN-nr | 7391482019905 |



