Adventsstjärna Star Trading Dis
Rek. pris 319 kr
309 kr
279 krSänkt pris!

Dis
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker semi transparent pappers stjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker semi transparent pappers stjärna. Härlig dekoration till jul för att skapa den bästa julstämningen både i fönster och mot en vägg.
Köp till ett sladdställ och en ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-56 |
| Färg | Röd |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 450 mm |
| Vikt | 0,19 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 450 mm |
| Serie | Dis |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482062253 |

