Adventsstjärna Star Trading DotVit, 54 cm
Rek. pris 279 kr
259 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Dot
Vit, 54 cm
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna dekorerad med små fina prickiga mönster. Mönstret skapar ett elegant och unikt utseende. Stjärnan placeras fint i fönstret som en vacker dekoration.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna dekorerad med små fina prickiga mönster. Mönstret skapar ett elegant och unikt utseende. Stjärnan placeras fint i fönstret som en vacker dekoration.
Recensioner
Caroline MVerifierad köpare
för 5 månader sedanBättre modell förr med textilslöjd och kraftigare papper.
+ Fint ljus
- Modellen är inte samma som jag köpt tidigare. Saknar också textilstaden som hörde till innan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 237-28 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Höjd | 540 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 540 mm |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Dot |
| EAN-nr | 7391482237286 |
