Adventsstjärna Star Trading Edge
fr.319 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Edge
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Recensioner
Camilla PVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin julstjärna med fint sken! Hade den haft strömbrytare på sladden hade den gått full poäng. Köpte svart.
+ Stämningsfull
- Ingen strömbrytare
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,03, 0,018, 0,064 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 400 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 400 mm |
| Serie | Edge |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| Ström | 10, 20 mA |
| Djup | 60, 70 mm |


