Adventsstjärna Star Trading Frost
Rek. pris 289 kr
279 kr
Se priset!

Frost
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna Star Trading Frost är en elegant, vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Star Trading Frost är en elegant, vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Den kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-72 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Kabelfärg | Vit |
| Ljuskälla | Nej |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 500 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,25 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Frost |
| Djup | 240 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482046277 |







