Adventsstjärna Star Trading Frozen 231-90 Vit Pappersstjärna
Rek. pris 389 kr
379 kr
Se priset!

Frozen 231-90 Vit Pappersstjärna
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Denna pappersstjärna från Star Trading Frozen-serien är perfekt för att skapa en mysig julstämning i ditt hem. Med sin E14-sockel kan du välja ljuskälla efter eget tycke, vilket gör den anpassningsbar till ditt specifika behov. Den långa, svarta textilkabeln på 3,5 meter ger dig stor flexibilitet vid upphängning, oavsett om det är i fönstret, i trappan eller över matbordet. Stjärnan är tillverkad av papper, vilket ger den en lätt och luftig känsla. Dessutom är den energieffektiv med klassificeringen A++-E, vilket gör den till ett hållbart val för julbelysningen.
Fördelar: Adventsstjärna Star Trading Frozen 231-90 Vit Pappersstjärna
- Lätt att hänga upp
- Energieffektiv design
- Lång, flexibel textilkabel
Fördelar: Adventsstjärna Star Trading Frozen 231-90 Vit Pappersstjärna
- Lätt att hänga upp
- Energieffektiv design
- Lång, flexibel textilkabel
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-90 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 170 mm |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Höjd | 650 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Frozen |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,31 kg |
| Bredd | 550 mm |
| EAN-nr | 7391482026866 |


