Adventsstjärna Star Trading Frozen inkl. Fot och SkärmHöjd: 85 cm
Rek. pris 619 kr
299 kr
Se priset!
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Frozen inkl. Fot och Skärm
Höjd: 85 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Stjärnan är fint mönstrad och gör sig väldigt bra i ett fönster. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-91 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 850 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,73 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 350 mm |
| Serie | Frozen |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482029485 |



