Adventsstjärna Star Trading Frozen PapperHöjd: 54 cm
Rek. pris 149 kr
139 kr
119 krSpara 14 %Kampanj

Frozen Papper
Höjd: 54 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Reservdelsstjärna Frozen med metallhållare. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-94 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 540 mm |
| Vikt | 0,1 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 540 mm |
| Serie | Frozen |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482034502 |


