Adventsstjärna Star Trading Frozen Stående
fr.274 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Frozen Stående
274 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit stjärna på fot med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit stjärna på fot med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Frozen |
| Höjd | 550, 800 mm |
| Vikt | 0,43, 0,59 kg |
| Bredd | 340, 550 mm |
| Djup | 150, 160 mm |


