Adventsstjärna Star Trading GalaxyVit, 100 cm
Rek. pris 429 kr
404 kr
324 krSpara 20 %Kampanj
ReservlampaLED-lampa Star Trading E14 LED C35 250lm Transparent Kronljus för Belysning
29 kr
Galaxy
Vit, 100 cm
324 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-70 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 1000 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,43 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 1000 mm |
| Serie | Galaxy |
| Djup | 210 mm |
| EAN-nr | 7391482020581 |
