Adventsstjärna Star Trading Holly Papperstjärna
fr.119 kr
Se priset!
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-07-13
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit adventsstjärna gjord av papper. Stjärnan skapar julstämning i hemmet och har ett fint hålmönster som ger ett fint sken. Häng upp stjärnan i ett fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julkänslan. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsstjärna gjord av papper. Stjärnan skapar julstämning i hemmet och har ett fint hålmönster som ger ett fint sken. Häng upp stjärnan i ett fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julkänslan. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Holly |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 600, 750 mm |
| Höjd | 600, 750 mm |
