Adventsstjärna Star Trading Ice Papperstjärna 50 cm
fr.304 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Ice Papperstjärna 50 cm
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen är lite ojämn för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen är lite ojämn för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Bredd | 500 mm |
| Serie | Ice |
| Höjd | 500 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Djup | 200, 220 mm |
