Adventsstjärna Star Trading Leo inkl. Fot och SkärmEk
Rek. pris 339 kr
299 kr
Vald variant
Färg:
Ek
led-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
42 kr
Leo inkl. Fot och Skärm
Ek
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Lampfoten har en E14-sockel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fint set med stjärna på fot och lampskärm. Med detta set kan du smidigt byta utseende på lampfoten efter jul. Lampfoten har en E14-sockel.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-07 |
| Färg | Ek |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,56 kg |
| Utförande | Stående |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Serie | Leo |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 430 mm |
| EAN-nr | 7391482233073 |




