Adventsstjärna Star Trading Leo
Rek. pris 219 kr
fr.179 kr
Se priset!
Välj variant

Leo
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stjärna på fot. Stjärnan är fint mönstrad med små stjärnor. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på ett bord. Sprider härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna på fot. Stjärnan är fint mönstrad med små stjärnor. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på ett bord. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Ek, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 650 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 430 mm |
| Serie | Leo |
| Vikt | 0,39, 0,44 kg |
| Djup | 160, 170 mm |
