Adventsstjärna Star Trading Lizzie
Rek. pris 739 kr
fr.429 kr
Se priset!
Välj variant

Lizzie
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vacker 3D stjärna i metall för inomhusbruk. Stjärnan har 60 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga eller placera på en skänk. Dekorera till advent och jul för en magisk julkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker 3D stjärna i metall för inomhusbruk. Stjärnan har 60 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga eller placera på en skänk. Dekorera till advent och jul för en magisk julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Silver, Svart |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande/Stående |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 470 mm |
| Vikt | 1,62 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 350 m |
| Bredd | 470 mm |
| Serie | Lizzie |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Djup | 470 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 38 lumen |
