Adventsstjärna Star Trading LYSA Papperstjärna80 cm
Rek. pris 349 kr
339 kr
304 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Höjd:
800 mm

LYSA Papperstjärna
80 cm
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit pappersstjärna med hålmönster i form av en stjärna. Dekorera med till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Stjärnan har plats för en ljuskälla och det följer med ett upphäng för E14 lampa.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med hålmönster i form av en stjärna. Dekorera med till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Stjärnan har plats för en ljuskälla och det följer med ett upphäng för E14 lampa.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-78-1 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 800 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 800 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 270 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | LYSA |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482074492 |

