Adventsstjärna Star Trading Mika Papperstjärna
Rek. pris 89 kr
fr.85 kr
Se priset!
Välj variant

Mika Papperstjärna
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit adventsstjärna med stilrent hålmönster tillverkad av papper med FSC®-märkning. Blir en fin dekoration till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsstjärna med stilrent hålmönster tillverkad av papper med FSC®-märkning. Blir en fin dekoration till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Mika |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 600, 900 mm |
| Höjd | 600, 900 mm |
| Djup | 150, 230 mm |
