Adventsstjärna Star Trading Mini Luxe MetallMässing
Rek. pris 299 kr
214 kr
Se priset!
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
44 kr
Mini Luxe Metall
Mässing
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metallstjärna från Star Trading med många fina detaljer. En härlig julstjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Metallstjärna från Star Trading med många fina detaljer. En härlig julstjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Recensioner
RitaVerifierad köpare
för 4 månader sedanMässingsjulstjärna Fin design och vacker utstrålning.
- Lite svår att montera
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 797-00 |
| Färg | Mässing |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 360 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 250 mm |
| Serie | Mini Luxe |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 7391482797001 |
