Adventsstjärna Star Trading Mini MetallKoppar
Rek. pris 229 kr
203 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Koppar
led-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
42 kr
Mini Metall
Koppar
203 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker metallstjärna från Star Trading. Underbar adventsstjärna som sprider härlig julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker metallstjärna från Star Trading. Underbar adventsstjärna som sprider härlig julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 798-10 |
| Färg | Koppar |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,2 kg |
| Bredd | 250 mm |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Mini |
| Typ | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7391482798107 |


