Adventsstjärna Star Trading NicolasTextil: Guld
Rek. pris 389 kr
379 kr
279 krSpara 26 %Kampanj

Nicolas
Textil: Guld
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dekorativ pappersstjärna med fina mönster. Stjärnan sprider härlig julstämning i hemmet. Gör sig väldigt bra i ett fönster.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ pappersstjärna med fina mönster. Stjärnan sprider härlig julstämning i hemmet. Gör sig väldigt bra i ett fönster.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-82 |
| Färg | Guld |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 800 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,38 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 800 mm |
| Serie | Nicolas |
| Djup | 210 mm |
| EAN-nr | 7391482025234 |



