Adventsstjärna Star Trading Ozen 231-85
Rek. pris 419 kr
249 kr
Se priset!
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 C35 Clear 3-step memory
49 kr
Ozen 231-85
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grå pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Grå pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-85 |
| Färg | Grå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 650 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,33 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 550 mm |
| Serie | Ozen |
| Djup | 170 mm |
| EAN-nr | 7391482032348 |

