Adventsstjärna Star Trading På Fot Firework
Rek. pris 229 kr
209 kr
189 krSänkt pris!

På Fot Firework
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mysig dekorationsbelysning på fot för inomhusbruk. Dekorationen är 50 cm hög och har 120 LED-ljus.
Recensioner
Jenni Verifierad köpare
för 4 månader sedanJättefint sken. Minus för att foten inte sitter fast i pinnen
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 710-02-2 |
| Färg | Svart |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Stjärna på fot |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 120 st |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 0,25 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 250 mm |
| Serie | Firework |
| Djup | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| Ljusflöde | 49 lumen |
| EAN-nr | 7391482060044 |

