Adventsstjärna Star Trading Plain Papperstjärna 60 cm
149 kr
Se priset!

Plain Papperstjärna 60 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit pappersstjärna med 14 uddar. Magisk stjärna att hänga i fönstret eller luta mot en vägg. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med 14 uddar. Magisk stjärna att hänga i fönstret eller luta mot en vägg. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-98-1 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Plain |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073754 |


