Adventsstjärna Star Trading Plain Papperstjärna 75 cm
129 kr
92 krSpara 29 %Kampanj

Plain Papperstjärna 75 cm
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vit adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-35-1 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Bredd | 750 mm |
| Serie | Plain |
| Höjd | 750 mm |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073716 |

