Adventsstjärna Star Trading Plain Papperstjärna 90 cm
fr.179 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Plain Papperstjärna 90 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 900 mm |
| Serie | Plain |
| Höjd | 900 mm |
| Djup | 230 mm |
| Dimbar | Nej |
