Adventsstjärna Star Trading Print Papperstjärna Randig 60 cm
Rek. pris 379 kr
359 kr
Se priset!

Print Papperstjärna Randig 60 cm
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Magisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Tryckta ränder i beige/elephant färg. Konturen är flikig för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Magisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Tryckta ränder i beige/elephant färg. Konturen är flikig för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-38-1 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073761 |

