Adventsstjärna Star Trading Romantic
Rek. pris 319 kr
fr.309 kr
fr.279 krSänkt pris!
Välj variant

Romantic
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. Avsedd för inomhusbruk. En stilren stjärna att hänga upp i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. Avsedd för inomhusbruk. En stilren stjärna att hänga upp i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Rosa, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 540 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 540 mm |
| Serie | Romantic |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 0,26, 0,27 kg |
