Adventsstjärna Star Trading Rozen 231-95
Rek. pris 419 kr
388 kr
334 krSpara 14 %Kampanj

Rozen 231-95
334 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Röd pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Röd pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-95 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 650 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,33 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 550 mm |
| Serie | Rozen |
| Djup | 170 mm |
| EAN-nr | 7391482028600 |


