Adventsstjärna Star Trading RozenHöjd: 70 cm
Rek. pris 369 kr
329 kr
290 krSpara 12 %Kampanj
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Rozen
Höjd: 70 cm
290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Rozen från Star Trading. Sprider mysig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-96 |
| Färg | Röd |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,33 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 700 mm |
| Serie | Rozen |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482028594 |


