Adventsstjärna Star Trading Sensy Hängande
Rek. pris 239 kr
fr.214 kr
Se priset!
Välj variant

Sensy Hängande
214 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. Fin stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. Fin stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Röd, Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Sensy |
| Djup | 160 mm |
| Material | Metall/Papper, Papper |
| Höjd | 510, 700 mm |
| Vikt | 0,26, 0,29, 0,32 kg |
| Bredd | 540, 700 mm |
| Kabelfärg | Röd |


