Adventsstjärna Star Trading Sensy
fr.222 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Sensy
222 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Reservdelsstjärna Sensy. Stjärnan är fint mönstrad. För inomhusbruk.
Recensioner
Laila JVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin Adventsstjärna, passade utmärkt till mina små fönster
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Sensy |
| Höjd | 550, 780 mm |
| Vikt | 0,4, 0,55 kg |
| Bredd | 340, 520 mm |
| Djup | 140, 160 mm |

