Adventsstjärna Star Trading SensyVit, Höjd: 78 cm
Rek. pris 379 kr
359 kr
299 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Djup:
160 mm
led-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Sensy
Vit, Höjd: 78 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Reservdelsstjärna Sensy. Stjärnan är fint mönstrad. För inomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 234-24 |
| Färg | Vit |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Utförande | Stående |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Serie | Sensy |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 780 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Bredd | 520 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7391482234247 |

