Adventsstjärna Star Trading Snow Prickar
Rek. pris 299 kr
249 kr
Se priset!

Snow Prickar
249 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker vit pappersstjärna med guld prickar på mellan lagret. Stjärnan har tre lager veckat papper.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ, och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-12 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Djup | 240 mm |
| Utförande | Hängande |
| Höjd | 500 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Snow |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,2885 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060945 |


