Adventsstjärna Star Trading Stripe Papperstjärna 60 cmVit/Grön
94 kr
Se priset!

Stripe Papperstjärna 60 cm
Vit/Grön
94 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-89 |
| Färg | Vit/Grön |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Djup | 150 mm |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stripe |
| EAN-nr | 7391482079091 |


