Adventsstjärna Star Trading Stripe Papperstjärna 80 cm
Rek. pris 149 kr
fr.136 kr
Se priset!
Välj variant

Stripe Papperstjärna 80 cm
136 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Recensioner
Hans CVerifierad köpare
för 4 månader sedanNemas Problemas snabbt smidigt fraktfritt
+ Bra pris inklusive frakt
MariaVerifierad köpare
för 5 månader sedanLyser upp fint
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit/Röd, Vit/Svart |
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Stripe |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 170 mm |
