Adventsstjärna Star Trading Stripe Papperstjärna 80 cmVit/Svart
149 kr
134 krSpara 10 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit/Svart

Stripe Papperstjärna 80 cm
Vit/Svart
134 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Recensioner
Hans CVerifierad köpare
för 4 månader sedanNemas Problemas snabbt smidigt fraktfritt
+ Bra pris inklusive frakt
MariaVerifierad köpare
för 5 månader sedanLyser upp fint
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-91 |
| Färg | Vit/Svart |
| Dimbar | Nej |
| Bredd | 800 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Djup | 170 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Stripe |
| EAN-nr | 7391482079114 |


