Adventsstjärna Star Trading Tall
Rek. pris 949 kr
fr.899 kr
fr.649 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

Tall
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk trästjärna från Star Trading. Fin dekoration att ha hängandes i taket och mot en vägg. Stjärnan sprider ett vackert sken i rummet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Klassisk trästjärna från Star Trading. Fin dekoration att ha hängandes i taket och mot en vägg. Stjärnan sprider ett vackert sken i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Grafitgrå |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Produkttyp | Trästjärna |
| Material | Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700 mm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 1,12 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Tall |
| Djup | 100 mm |
