Adventsstjärna Star Trading Totto
fr.245 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Totto
245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna Totto från Star Trading. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Ek, Svart |
| Sockel | E14 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Stående |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 800 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Bredd | 340 mm |
| Serie | Totto |
| Djup | 140 mm |
| Vikt | 0,44, 0,51 kg |




