Adventsstjärna Star Trading Velvet
fr.131 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Velvet
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sammets stjärna med dew drops slinga BO för inomhusbruk, kan användas både hängande och stående mot en vägg. En mysig inredningsdetalj till hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Sammets stjärna med dew drops slinga BO för inomhusbruk, kan användas både hängande och stående mot en vägg. En mysig inredningsdetalj till hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grå, Guld, Röd |
| Sockel | Fixed |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Sammetsstjärna |
| Material | Metall/Sammet/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 600 mm |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,16 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Velvet |
| Djup | 21 cm |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
