Adventsstjärna Star Trading White50x50 cm
Rek. pris 249 kr
149 kr
Se priset!
Vald variant
Höjd:
500 mm

White
50x50 cm
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen följer stjärnformen och är lite ojämn för en vintrigare känsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen följer stjärnformen och är lite ojämn för en vintrigare känsla.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Adventsstjärnan ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och lampa om man vill ha stjärnan upplyst.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-25 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper/Plast |
| Serie | White |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Höjd | 500 mm |
| Vikt | 0,19 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482061270 |

