Adventsstjärna Star Trading Winter
Rek. pris 369 kr
fr.340 kr
fr.304 krFrån 11 %Kampanj
Välj variant

Winter
304 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fantastisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flickar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Fantastisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flickar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Adventsstjärnan skapar en perfekt julstämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Recensioner
Janne Verifierad köpare
för 4 månader sedanDen är verkligen mysig efter monteringen men är väldigt komplicerad att montera men som sagt svårmonterad. Det borde finnas en detaljerad monteringsbeskrivning. Den är väldigt mysig - vacker.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Utförande | Hängande |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper/Plast |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 600 mm |
| Vikt | 0,328 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Winter |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Nej |
