Adventsstjärna Utomhus Star Trading Alice Moravian Star 60 cm
Rek. pris 379 kr
359 kr
Förväntas åter i lager 2026-09-07
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteridriven tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Stjärnan har medföljande LED-ljuskälla som lyser med ett varmvitt sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa. Lyser upp din balkong, trädgård eller uterum med mera och sprider en härlig vinterkänsla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Batteridriven tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Stjärnan har medföljande LED-ljuskälla som lyser med ett varmvitt sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa. Lyser upp din balkong, trädgård eller uterum med mera och sprider en härlig vinterkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 505-10-1 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Kabellängd | 1 m |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Alice |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482077448 |

