Batteriadapter Gnosjö Konstsmide AAx2 IP20
159 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriadapter från Gnosjö Konstsmide med 3V som ersätter 2xAA batterier. Vit kabel.
Recensioner
Ingemar SVerifierad köpare
för 4 månader sedanFungerade perfekt för våra behov.
Bertil FVerifierad köpare
för 2 år sedanUtmärkt där man har tillgång till 230 V och inte vill byta batterier tex för LeakBot.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5162-000 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 3 V |
| Ljuskälla | NA |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Batteriadapter |
| Vikt | 0,099 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305162006 |

