Batteriadapter Gnosjö Konstsmide Dx4 IP20
Rek. pris 179 kr
178 kr
173 krSänkt pris!

Dx4 IP20
173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriadapter från Kosnstsmide med 6V som ersätter 4xD batterier. Vit kabel.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5184-000 |
| Färg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| Spänning | 6 V |
| Ljuskälla | NA |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Batteriadapter |
| Vikt | 0,185 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318305184008 |

