Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED
Rek. pris 439 kr
292 kr
Se priset!

10,5x13,7 cm LED
292 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED är ett ljus som drivs av batteri. Den har varmvit LED och drivs av batteri (2xD) samt har timerfunktion (8h).
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Batteriljus Gnosjö Konstsmide 10,5x13,7 cm LED är ett ljus som drivs av batteri. Den har varmvit LED och drivs av batteri (2xD) samt har timerfunktion (8h).
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 1848-100 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 0,78 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Typ | LED-ljus |
| Djup | 105 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 137 mm |
| Ljustemperatur | 2400 K |
| Antal Ljuskällor | 26 st |
| Vikt | 0,25 kg |
| Bredd | 105 mm |
| EAN-nr | 7318301848102 |




