Blank Star Trading DRiBOX
359 kr

DRiBOX
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

För utomhusbruk, håll dina kontakter och pluggar torra och rena vid användning av DRi-BOX. Grön med storlek 33x23x13 cm.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
För utomhusbruk, håll dina kontakter och pluggar torra och rena vid användning av DRi-BOX. Grön med storlek 33x23x13 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 080-10 |
| Färg | Grön |
| IP-Klassning | IP55 |
| Material | Plast |
| Bredd | 33 mm |
| Serie | DRiBOX |
| Höjd | 13 mm |
| Djup | 23 mm |
| Djup | 23 cm |
| Höjd | 13 cm |
| Bredd | 33 cm |
| EAN-nr | 5035895134832 |



