Blockljus Star Trading Flamme Grand LED Batteriljus
Rek. pris 389 kr
296 kr
291 krSänkt pris!

Flamme Grand LED Batteriljus
291 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Utomhusljus i familjen Flamme. Gjord i plast. Lyser upp med varmvitt sken.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 064-45 |
| Färg | Vit |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 160 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Serie | Flamme Grand |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-Ljus |
| Vikt | 0,8 kg |
| Bredd | 160 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482056030 |

