Blockljus Star Trading Flamme Kotte Batteridrivet LED-Ljus
Rek. pris 89 kr
80 kr
Se priset!
LitiumbatteriBatteri Star Trading CR2032 3V 6-pack
32 kr
Flamme Kotte Batteridrivet LED-Ljus
80 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Blockljus Star Trading Flamme Kotte LED är ett batteridrivet ljus i form av en brun kotte med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Den har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Blockljus Star Trading Flamme Kotte LED är ett batteridrivet ljus i form av en brun kotte med mycket naturtrogen låga som lyser med varmvitt sken. Den har en inbyggd timer som gör det enkelt att bestämma när ljuset ska lysa.
Detta LED-ljus från Star Trading är mer än bara en ljuskälla. Dess unika design i form av en kotte gör den till en dekorativ detalj i hemmet, perfekt för att skapa en mysig atmosfär under de mörka vintermånaderna. Tack vare att den är batteridriven kan den placeras var som helst i hemmet, utan att behöva bero på närhet till ett eluttag. Dessutom är den energieffektiv tack vare LED-tekniken, vilket gör den till ett miljövänligare alternativ till traditionella ljus. Med sin diameter på 80 mm och höjd på 105 mm passar den perfekt på ett litet bord eller i fönstret.
Fördelar: Blockljus Star Trading Flamme Kotte Batteridrivet LED-Ljus
- Låg energiförbrukning tack vare LED-teknik
- Lätt att placera tack vare batteridrift
- Skapar en mysig atmosfär med sitt varmvita sken
Fördelar: Blockljus Star Trading Flamme Kotte Batteridrivet LED-Ljus
- Låg energiförbrukning tack vare LED-teknik
- Lätt att placera tack vare batteridrift
- Skapar en mysig atmosfär med sitt varmvita sken
Recensioner
Bodil PVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket bra - lyser så fint! Perfekt med timer.
+ Fint varmt sken.
- Önskar alltid att timertiden kan vara 8 timmar i stället för 6 timmar.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 062-68 |
| Färg | Brun |
| Sockel | Fixed |
| Effekt | 0,03 W |
| Spänning | 3 V |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Höjd | 105 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Driftkälla | Batteri |
| Serie | Flamme Kotte |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | LED-Ljus |
| Vikt | 0,12 kg |
| Bredd | 80 mm |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482047830 |



