Blockljus Star Trading Flamme LED 140 mm Batteriljus
Rek. pris 89 kr
58 kr
Se priset!
BatteriBatteri Star Trading AAA Power Alkaline 6-pack
50 kr
Flamme LED 140 mm Batteriljus
58 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vaxljus med ny naturtrogen låga som lyser upp med varmvitt sken. Ljuset har en inbyggd timer.
Recensioner
MarreVerifierad köpare
för 3 månader sedanJättefin! Bra timer
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 063-38 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 10 mA |
| Höjd | 140 mm |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Flamme |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | LED-Ljus |
| Vikt | 0,18 kg |
| EAN-nr | 7391482037299 |




